وبلاگ

ترس در کودکان

ترس در کودکان و راهکارهایی برای درمان آن

آیا کودک شما دچار ترس و هراس است؟ ترس در کودکان در دوران سنی مختلف در قالب چه چیزهایی بروز می کند؟ راهکار درمان ترس در کودکان چیست ؟ اگر نیاز به مشاوره کودک و نوجوان دارید در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با ما همراه باشید .

سطح بندی دانشگاه دولتی

سطح بندی دانشگاه های دولتی

اگر قصد انتخاب رشته یا دانشگاه خود را جهت تحصیل دارید ، قطعا یکی از فاکتوری مهم شما میبایست سطح بندی دانشگاه های دولتی باشد! کدام دانشگاه های دارای سطح علمی بالاتری هستند؟ و کدام دانشگاه ها به مراتب دارای اعتبار مدرک بیشتری می باشند ؟ در ادامه بخوانید .

تحصیل در کشور اتریش

شرایط اقامت و تحصیل در کشور اتریش

در صورتی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را دارید ٬ در این مطلب مروری روی مزایا و شرایط ادامه تحصیل و اقامت در کشور خواهیم داشت که قطعا برای شما مفید خواهد بود .

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته ، انتخاب آینده شماست! چرا که با یک انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی موفق می توانید جدای از داوطلبان هم رده از داوطلبانی که رتبه بهتری از شما دارند اما به درستی انتخاب رشته نمی کنند ؛ نیز جلوتر باشید! 

کارشناسی ارشد بدون کنکور

تفاوت دانشگاه ها در پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور

اگر قصد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور را دارید و می خواهید تفاوت دانشگاه ها را در نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور بدانید و یا سوالاتی در خصوص فراگیر پیام نور یا تفاوت آزمون دانشگاه پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری دارید در ادامه دنبال کنید .

تحصیل در دانشگاه استرالیا

بورسیه دکتری و پذیرش در دانشگاه استرالیا

اگر مایل به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری و رشته های حقوق ، محیط زیست ، هنز و مهندسی از دانشگاه استرالیا نظیر DEAKIN می باشید ، با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ادامه همراه باشید .

دانشگاه علمی کاربردی

معرفی دانشگاه علمی کاربردی و نحوه پذیرش

از دانشگاه علمی کاربردی چه اطلاعاتی دارید؟ آیا یکی از انتخاب های شماست؟ آیا میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور پذیرش شوید ؟ در ادامه با معرفی دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش دانشجو و مقاطع تحصیلی آن در مرکز مشاوره بصیرا نهاد آشنا شوید .

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست

اگر شاغل هستید و قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید تا بتوانید از مزایای آن برای شاغلین بهره مند شوید ؛ در ادامه به نحوه دریافت کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی ( کد ۱۹۹ ) با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .