مشاوره تحصیلی و شغلی
سطح بندی دانشگاه دولتی
۱۹
اسفند

سطح بندی دانشگاه های دولتی

اگر قصد انتخاب رشته یا دانشگاه خود را جهت تحصیل دارید ، قطعا یکی از فاکتوری مهم شما میبایست سطح بندی دانشگاه های دولتی باشد! کدام دانشگاه های دارای سطح علمی بالاتری هستند؟ و کدام دانشگاه ها به مراتب دارای اعتبار مدرک بیشتری می باشند ؟ در ادامه بخوانید .
بیشتر بخوانید
تحصیل در کشور اتریش
۱۹
اسفند

شرایط اقامت و تحصیل در کشور اتریش

در صورتی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را دارید ٬ در این مطلب مروری روی مزایا و شرایط ادامه تحصیل و اقامت در کشور خواهیم داشت که قطعا برای شما مفید خواهد بود .
بیشتر بخوانید
انتخاب رشته دانشگاه آزاد
۱۹
اسفند

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته ، انتخاب آینده شماست! چرا که با یک انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی موفق می توانید جدای از داوطلبان هم رده از داوطلبانی که رتبه بهتری از شما دارند اما به درستی انتخاب رشته نمی کنند ؛ نیز جلوتر باشید! 
بیشتر بخوانید
کارشناسی ارشد بدون کنکور
۱۹
اسفند

تفاوت دانشگاه ها در پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور

اگر قصد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور را دارید و می خواهید تفاوت دانشگاه ها را در نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور بدانید و یا سوالاتی در خصوص فراگیر پیام نور یا تفاوت آزمون دانشگاه پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری دارید در ادامه دنبال کنید .
بیشتر بخوانید
تحصیل در دانشگاه استرالیا
۱۶
اسفند

بورسیه دکتری و پذیرش در دانشگاه استرالیا

اگر مایل به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری و رشته های حقوق ، محیط زیست ، هنز و مهندسی از دانشگاه استرالیا نظیر DEAKIN می باشید ، با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ادامه همراه باشید .
بیشتر بخوانید
دانشگاه علمی کاربردی
۱۶
اسفند

معرفی دانشگاه علمی کاربردی و نحوه پذیرش

از دانشگاه علمی کاربردی چه اطلاعاتی دارید؟ آیا یکی از انتخاب های شماست؟ آیا میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور پذیرش شوید ؟ در ادامه با معرفی دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش دانشجو و مقاطع تحصیلی آن در مرکز مشاوره بصیرا نهاد آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
تحصیل در اسپانیا
۱۶
اسفند

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در اسپانیا

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید و یکی از کشورهای مورد نظر شما تحصیل در اسپانیا می باشد ٬ تحصیل در اسپانیا را در مرکز مشاوره بصیرا نهاد دنبال کنید .
بیشتر بخوانید
کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی
۱۵
اسفند

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست

اگر شاغل هستید و قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید تا بتوانید از مزایای آن برای شاغلین بهره مند شوید ؛ در ادامه به نحوه دریافت کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی ( کد ۱۹۹ ) با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
دانشگاه فنی حرفه ای
۱۵
اسفند

پذیرش در دانشگاه فنی حرفه ای و بررسی رشته ها

دانشگاه فنی حرفه ای یکی از دانشگاه های کشور است که شاید محبوبیت کمتری در بین سایر دانشگاه ها داشته باشد ، از این روی در این مقاله به رشته ها ، واحدهای دانشگاهی و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه فنی حرفه ای خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید
ثبت نام نظام روانشناسی
۱۵
اسفند

شرایط عضویت در سازمان نظام روانشناسی

اگر قصد عضویت در سازمان نظام روانشناسی را دارید و می خواهید پروانه اشتغال دریافت نمایید ، با روند و چگونگی عضویت در این سازمان در مرکز مشاوره بصیرا نهاد آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
1 2 3 9

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ