تحصیل در خارج از کشور
تحصیل در کشور اتریش
۱۹
اسفند

شرایط اقامت و تحصیل در کشور اتریش

در صورتی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را دارید ٬ در این مطلب مروری روی مزایا و شرایط ادامه تحصیل و اقامت در کشور خواهیم داشت که قطعا برای شما مفید خواهد بود .
بیشتر بخوانید
تحصیل در دانشگاه استرالیا
۱۶
اسفند

بورسیه دکتری و پذیرش در دانشگاه استرالیا

اگر مایل به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری و رشته های حقوق ، محیط زیست ، هنز و مهندسی از دانشگاه استرالیا نظیر DEAKIN می باشید ، با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ادامه همراه باشید .
بیشتر بخوانید
تحصیل در اسپانیا
۱۶
اسفند

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در اسپانیا

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید و یکی از کشورهای مورد نظر شما تحصیل در اسپانیا می باشد ٬ تحصیل در اسپانیا را در مرکز مشاوره بصیرا نهاد دنبال کنید .
بیشتر بخوانید
تفاوت مدرک زبان در دکتری
۰۸
اسفند

کدام مدرک زبان برای مصاحبه دکتری نیاز است؟

یکی از فاکتور های مهم ارزیابی مصاحبه دکتری امتیاز مدرک زبان است؛ مساله‌ای که تعداد زیادی از داوطلبان گاهی به دلیل عدم‌اطلاع «دقیق» از تفاوت‌های مدارک، با صرف هزینه‌های گزاف به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسند. نیاز به مدرک برای دانشگاه‌های داخلی و خارجی از مهم‌ترین این تفاوت‌ها‌ست. در مرکز مشاوره بصیرا نهاد بخوانید .
بیشتر بخوانید
هزینه تحصیل در خارج از کشور
۰۶
اسفند

هزینه تحصیل در خارج از کشور چگونه است ؟

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشید ، با هزینه تحصیل در خارج از کشور نظیر : اتریش ، بلژیک ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه و…  در ادامه این مطلب در مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید . 
بیشتر بخوانید
دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت
۲۸
بهمن

لیست دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت برای تحصیل در خارج

اگر در خارج از کشور تحصیل نموده اید و دانشگاه مورد نظر شما در لیست دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت باشد ، امکان ادامه تحصیل و کار در ایران را خواهید داشت و یا بعلکس اگر مایل به تحصیل در خارج می باشید می توانید از لیست دانشگاه های معتبر در ایران اطلاع حاصل کنید...
بیشتر بخوانید
بورسیه تحصیلی
۲۸
بهمن

پذیرش در دانشگاه خارج از کشور و انواع بورسیه تحصیلی

اگر قصد پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور را دارید یا دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص بورسیه تحصیلی یا کشورهای محبوب برای پذیرش می باشید  ، در ادامه با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
پزشکی در خارج از کشور
۲۴
بهمن

تحصیل در رشته پزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور

اگر قصد دارید در رشته پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و … در خارج از کشور مشغول به تحصیل شوید ، در مرکز مشاوره بصیرا نهاد می توانید با شرایط تحصیل در خارج از کشور نظیر : امریکا ، انگلستان ، ترکیه ، مجارستان ، هندوستان و … آشنا شوید . 
بیشتر بخوانید

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ