تیزهوشان و نمونه دولتی
۱۴
اسفند

تاثیر سهمیه در آزمون مدارس نمونه دولتی

چنانچه در خصوص آزمون مدارس نمونه دولتی یا تیزهوشان و … سوالاتی دارید و یا در مورد نحوه قبولی در آزمون و تاثیر سهمیه مدارس نمونه دولتی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید ؛ در ادامه با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
مدارس ابتدایی شاهد
۱۴
اسفند

مدارس ابتدایی شاهد تهران – دخترانه و پسرانه

اگر قصد دارید فرزند خود را در مدارس ابتدایی شاهد در شهر تهران یا استان تهران ثبت نام کنید ٬ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد لیستی از مدارس ابتدایی شاهد به تفکیک دخترانه و پسرانه برای شما تهیه شده است .
بیشتر بخوانید
تک ماده
۰۷
اسفند

شرایط تک ماده ٬ تبصره و ترمیم معدل دوره متوسطه

با توجه به قوانین و مقررات وزارت آموزش و پرورش کشور ٬ دانش آموزان مقطع دوره متوسطه اول و دوم ( راهنمایی و دبیرستان ) می توانند در برخی دروسی که نمره قبولی دریافت نکردند٬ از تک ماده ٬ تبصره و ترمیم معدل  استفاده نمایند. در ادامه با مرکز مشاوره تحصیلی بصیرا نهاد همراه باشید . 
بیشتر بخوانید
تراز قبولی آزمون مدارس تیزهوشان
۰۷
اسفند

تراز آخرین نفر قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

اگر قصد دارید در سال ۹۶ در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنید ٬ بهتر است در مرکز مشاوره بصیرا نهاد نگاهی به آخرین تراز  قبولی آزمون مدارس تیزهوشان در شهرهای مختلف بیندازید! همچنین میتوانید منابع آزمون تیزهوشان و راهکارهای قبولی در آزمون را نیز در ادامه دنبال کنید .
بیشتر بخوانید
آیین نامه امتحانات
۰۷
اسفند

آیین نامه امتحانات ابتدایی و دوره متوسطه اول

اگر از دانش آموزان دوره ابتدایی و متوسطه می باشید ٬ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد مروری بر جزییات آیین نامه امتحانات ابتدایی و دوره متوسطه و تمام تبصره ها و شرایط قبولی آن خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید
دبیرستان فرزانگان
۰۷
اسفند

ظرفیت پذیرش مدارس دخترانه فرزانگان کل کشور

چنانچه فرزند دختر شما در سال جاری وارد دوره اول متوسطه می شود و قصد دارید برای آزمون تیزهوشان اقدام کنید ٬ میتوانید در ادامه ظرفیت مدارس تیزهوشان کل کشور ( فرزانگان ) را در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به تفکیک استان مشاهده فرمایید .
بیشتر بخوانید
مدارس شاهد
۳۰
بهمن

آدرس و تلفن مدارس شاهد تهران و شهرستان

اگر قصد دارید از آدرس و تلفن مدارس شاهد در مقاطع ابتدایی ، دوره متوسطه اول و دوم را در شهر تهران ، اصفهان و … اطلاع پیدا کنید ، در ادامه لیستی از مدارس شاهد شهر تهران در مرکز مشاوره بصیرا نهاد برای شما بازدیدکنندگان گرامی تدارک دیده ایم . 
بیشتر بخوانید
مشاوره انتخاب مدرسه
۳۰
بهمن

معیار انتخاب مدرسه چیست

معیار انتخاب چیست و چگونه یک دبستان خوب انتخاب نماییم ؟ چگونه بهترین مدارس منطقه خود را پیدا کنیم ؟ آیا مسافت بیشتر ارزش یک مدرسه ایده آل را دارد؟ مدارس ایده آل چه ویژگی هایی دارند؟ برای مشاوره انتخاب مدرسه فرزند خود با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .
بیشتر بخوانید
مدارس تهران
۳۰
بهمن

آدرس و تلفن مدارس دولتی و غیردولتی تهران

اگر قصد دارید از آدرس و تلفن مدارس دولتی یا مدارس غیردولتی در شهر تهران اطلاع پیدا کنید ، در ادامه لیستی از مدارس شهر تهران در مرکز مشاوره بصیرا نهاد برای شما بازدیدکنندگان گرامی تدارک دیده ایم . 
بیشتر بخوانید
انتخاب رشته
۳۰
بهمن

انتخاب رشته نهم به دهم دانش آموزان

اگر از دانش آموزان پایه نهم می باشید و امسال باید انتخاب رشته کنید ، در ادامه این مطلب در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با شاخه نظری ، ریاضی ، تجربی ، انسانی ، کار و دانش و فنی حرفه ای بیشتر آشنا شوید و انتخاب رشته هوشمندانه تری داشته باشید .
بیشتر بخوانید
1 2

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ