دانشگاه بدون کنکور
کارشناسی ارشد بدون کنکور
۱۹
اسفند

تفاوت دانشگاه ها در پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور

اگر قصد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور را دارید و می خواهید تفاوت دانشگاه ها را در نحوه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور بدانید و یا سوالاتی در خصوص فراگیر پیام نور یا تفاوت آزمون دانشگاه پیام نور با دانشگاه آزاد و سراسری دارید در ادامه دنبال کنید .
بیشتر بخوانید
دانشگاه پیام نور
۱۴
اسفند

دانشگاه پیام نور و انواع روش های پذیرش دانشجو

با تبلیغات دانشجو بدون کنکور دانشگاه پیام نور مواجه شده اید؟! میخواهید از دانشگاه فراگیر پیام نور بیشتر بدانید؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با انواع پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور بیشتر آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
کارشناسی ارشد بدون کنکور
۱۴
اسفند

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور

اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور مشغول به تحصیل شوید ٬ سه گزینه پیش روی شماست! دانشگاه آزاد ٬ پردیس خودگردان و دانشگاه روزانه دولتی. در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به تفاوت مدرک ها و بررسی هر سه مورد خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اتاق عمل بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته تجهیزات اتاق عمل بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته تجهیزات اتاق عمل بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته تجهیزات اتاق عمل ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته تجهیزات اتاق عمل بدون کنکور...
بیشتر بخوانید
گریم بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته گریم بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته گریم بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته گریم ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته گریم بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید
مدیرزیت بیمه بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته مدیریت بیمه بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته مدیریت بیمه بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته بیمه ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته بیمه بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید
بهداشت حرفه ای بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته بهداشت حرفه ای ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور...
بیشتر بخوانید
بازیگری بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته بازیگری بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته بازیگری ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته بازیگری بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید
گرافیک بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته گرافیک بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته گرافیک بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته گرافیک ٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته گرافیک بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید
کامپیوتر بدون کنکور
۰۵
اسفند

معرفی رشته کامپیوتر بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

یکی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی ٬ رشته کامپیوتر بدون کنکور است . در مرکز مشاوره بصیرا نهاد علاوه بر بررسی رشته کامپیوتر٬ توضیح خواهیم داد که کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم چگونه می توانند جهت ورود به دانشگاه علمی کاربردی و در رشته کامپیوتر بدون کنکور مشغول به تحصیل شوند .
بیشتر بخوانید
1 2 3

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ