کنکور کارشناسی ، ارشد و دکتری
سطح بندی دانشگاه دولتی
۱۹
اسفند

سطح بندی دانشگاه های دولتی

اگر قصد انتخاب رشته یا دانشگاه خود را جهت تحصیل دارید ، قطعا یکی از فاکتوری مهم شما میبایست سطح بندی دانشگاه های دولتی باشد! کدام دانشگاه های دارای سطح علمی بالاتری هستند؟ و کدام دانشگاه ها به مراتب دارای اعتبار مدرک بیشتری می باشند ؟ در ادامه بخوانید .
بیشتر بخوانید
انتخاب رشته دانشگاه آزاد
۱۹
اسفند

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته ، انتخاب آینده شماست! چرا که با یک انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی موفق می توانید جدای از داوطلبان هم رده از داوطلبانی که رتبه بهتری از شما دارند اما به درستی انتخاب رشته نمی کنند ؛ نیز جلوتر باشید! 
بیشتر بخوانید
دانشگاه علمی کاربردی
۱۶
اسفند

معرفی دانشگاه علمی کاربردی و نحوه پذیرش

از دانشگاه علمی کاربردی چه اطلاعاتی دارید؟ آیا یکی از انتخاب های شماست؟ آیا میخواهید در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور پذیرش شوید ؟ در ادامه با معرفی دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش دانشجو و مقاطع تحصیلی آن در مرکز مشاوره بصیرا نهاد آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی
۱۵
اسفند

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست

اگر شاغل هستید و قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید تا بتوانید از مزایای آن برای شاغلین بهره مند شوید ؛ در ادامه به نحوه دریافت کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی ( کد ۱۹۹ ) با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
دانشگاه فنی حرفه ای
۱۵
اسفند

پذیرش در دانشگاه فنی حرفه ای و بررسی رشته ها

دانشگاه فنی حرفه ای یکی از دانشگاه های کشور است که شاید محبوبیت کمتری در بین سایر دانشگاه ها داشته باشد ، از این روی در این مقاله به رشته ها ، واحدهای دانشگاهی و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه فنی حرفه ای خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید
تحصیل مجدد در رشته پزشکی
۱۴
اسفند

تحصیل مجدد در رشته پزشکی دانشگاه های دولتی

تحصیل مجدد در رشته پزشکی چگونه است؟! آیا نیاز به پرداخت شهریه برای تحصیل مجدد در رشته پزشکی در دانشگاه دولتی وجود دارد؟ امکان تحصیل رایگان وجود دارد؟ در ادامه با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی
۱۴
اسفند

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی برای کنکور سراسری ۹۷

با توجه به تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ تا ۱۶ اسفند ماه ، با عنایت به اینکه یکی از پیش نیاز های آن دریافت کد سوابق تحصیلی می باشد . شما داوطلبان گرامی می توانید جهت دریافت کد سوابق تحصیلی با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید .
بیشتر بخوانید
دانشگاه امام صادق
۱۳
اسفند

شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق (ع)

از دانشگاه های خاص بویژه دانشگاه امام صادق (ع) چه میدانید؟ نحوه پذیرش در این دانشگاه چگونه است؟ آیا دانشگاه امام صادق (ع) شرایط سنی دارد؟ در ادامه به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی این دانشگاه در مرکز مشاوره بصیرا نهاد خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید
دانشگاه غیرانتفاعی
۱۳
اسفند

دانشگاه غیرانتفاعی ، شهریه ، پذیرش و اعتبار مدرک

یکی از دانشگاه هایی که داوطلبان کنکور سراسری می توانند انتخاب نمایند ، موسسات و دانشگاه غیرانتفاعی است. این دانشگاه به دلیل برگزاری منظم کلاس ها، کیفیت آموزشی مناسب و تعدد رشته ها مورد توجه داوطلبان می باشد . 
بیشتر بخوانید
آزمون لیسانس به پزشکی
۱۳
اسفند

از آزمون لیسانس به پزشکی چه میدانید ؟

جزییات ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی در سال ۹۷ ، نحوه ثبت نام ، مدارک مورد نیاز ، منابع آزمون لیسانس به پزشکی ، زمان دریافت کارت و نتایج آزمون را در ادامه این مطلب در مرکز مشاوره بصیرا نهاد دنبال فرمایید .
بیشتر بخوانید
1 2 3 4

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ