اختلالات جنسی
درمان زود انزالی
۱۶
اسفند

زود انزالی و راهکارهایی برای درمان آن

اگر دچار زود انزالی می باشید و از رابطه جنسی لذت لازم را نمی برید ، در مرکز مشاوره بصیرا نهاد می توانید با علت و درمان زود انزالی آشنا شوید و یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش را تجربه نمایید . 
بیشتر بخوانید
مشاوره اختلال ارگاسم
۱۵
اسفند

اختلال ارگاسم و اوج لذت جنسی

اختلال ارگاسم یا اختلال در اوج لذت جنسی چیست؟ راهکار درمان اختلال ارگاسم چگونه است؟ اگر به مشاوره جنسی نیاز دارید ، می توانید از مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری مرکز بصیرا نهاد بهره مند شوید .
بیشتر بخوانید
اختلال انگیختگی جنسی
۱۴
اسفند

اختلال انگیختگی جنسی در زنان و مردان

اختلال انگیختگی جنسی در زنان و مردان چگونه است؟ چگونه این اختلال را می توان درمان نمود؟ اگر نیاز به مشاوره جنسی بصورت تلفنی یا حضوری دارید هم اکنون می توانید با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .
بیشتر بخوانید
اختلال میل جنسی
۱۳
اسفند

آیا با اختلال میل جنسی کم کار روبرو شده اید ؟

اگر شریک زندگی تان اختلال میل جنسی کم کار دارد و میخواهید آن را درمان کنید و یا به مشاوره جنسی نیاز دارید ، می توانید با مرکز مشاوره بصیرا نهاد و حل مشکل اختلال میل جنسی در ادامه همراه باشید .
بیشتر بخوانید
اختلال جنسی
۱۲
اسفند

هویت و اختلال جنسی و انواع آن

از اختلال جنسی یا هویت جنسی چه می دانید؟ آیا از کژکاری جنسی ، ملال جنسی و نابهنجاری جنسی تابحال چیزی شنیده اید؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید تا مروری روی این موارد داشته باشیم .
بیشتر بخوانید
رابطه جنسی
۲۰
بهمن

رابطه جنسی ؛ اختلالات انحرافات و مشکلات جنسی

مشکلات جنسی ، ناتوانی جنسی و انحرافات جنسی را بشناسید که بتوانید یک رابطه جنسی و یک زندگی زناشویی ایده آل داشته باشید ، اگر شما دچار اختلالات زناشویی می باشید و نیاز به مشاوره جنسی دارید ٬ هم اکنون با مرکز مشاوره بصیرا نهاد تماس بگیرید .
بیشتر بخوانید

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ