مشاوره خانواده و ازدواج
اختلال شخصیت دوری گزین
۰۸
اسفند

اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی و درمان آن

از اختلال شخصیت دوری گزین چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت دوری گزین چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت خودشیفته
۰۷
اسفند

اختلال شخصیت خودشیفته و درمان آن

از اختلال شخصیت خودشیفته چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت خودشیفته چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت خودشیفته خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت نمایشی
۰۶
اسفند

اختلال شخصیت نمایشی و درمان آن

از اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت نمایشی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت نمایشی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت مرزی
۰۶
اسفند

اختلال شخصیت مرزی چیست

از اختلال شخصیت مرزی چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت مرزی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت مرزی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت ضداجتماعی
۰۵
اسفند

اختلال شخصیت ضداجتماعی چیست

از اختلال شخصیت ضداجتماعی چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت ضداجتماعی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت ضداجتماعی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلالات شخصیت
۲۱
بهمن

انواع اختلالات شخصیت ، شیوع و درمان آنها

از اختلالات شخصیت چه می دانید؟ تابحال با اختلالات شخصیت پارانویید ، اسکیزوتایپی و اسکیزویید مواجه شده اید؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با انواع اختلالات شخصیت ، میزان شیوع و نحوه درمان آن آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
مشاوره قبل از ازدواج
۲۰
بهمن

سوالاتی که قبل از ازدواج باید از هم بپرسید

اگر نیاز به مشاوره قبل از ازدواج بصورت تلفنی یا حضوری دارید و یا می خواهید از یازده سوال کلیدی که باید قبل از ازدواج بپرسید ، آگاه شوید! در ادامه مطلب با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه شوید .
بیشتر بخوانید
دلزدگی زناشویی
۲۰
بهمن

دلزدگی زناشویی ؛ بررسی علت بروز و درمان آن

دلزدگی زناشویی به علت مجموعه ای از توقعات غیر واقع گرایانه و فراز و نشیب های زندگی بروز می کند! در ادامه علاوه بر بررسی علت دلزدگی زناشویی ٬ مروری روی درمان دلزدگی زناشویی نیز در مرکز مشاوره بصیرا نهاد خواهیم داشت .
بیشتر بخوانید
نیاز عاطفی
۲۰
بهمن

به نیاز عاطفی شریک زندگی تان توجه کنید

شریک زندگی شما چه نیاز عاطفی دارد؟ آنها را در ادامه بشناسید و سعی کنید به نیاز عاطفی همسر خود بیشتر توجه کنید تا علاوه بر رفع نیاز او و تضمین یک زندگی توام با آرامش و خوشبختی بیشتر ، مانع از هرگونه بی وفایی در آینده شوید! در ادامه با مرکز مشاوره بصیرا نهاد...
بیشتر بخوانید
ازدواج موفق
۲۰
بهمن

ازدواج موفق ؛ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات ؟

ازدواج موفق چگونه حاصل می شود؟ شروط لازم برای ازدواج موفق چیست ؟‌ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات باعث ازدواج موفق و خوشبختی خواهد شد؟ تعارضات در زندگی مشترک را چگونه باید مدیریت کرد ، در مرکز مشاوره بصیرا نهاد بخوانید .
بیشتر بخوانید
1 2 3

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ