اختلالات زناشویی و زوج درمانی
دلزدگی زناشویی
۲۰
بهمن

دلزدگی زناشویی ؛ بررسی علت بروز و درمان آن

دلزدگی زناشویی به علت مجموعه ای از توقعات غیر واقع گرایانه و فراز و نشیب های زندگی بروز می کند! در ادامه علاوه بر بررسی علت دلزدگی زناشویی ٬ مروری روی درمان دلزدگی زناشویی نیز در مرکز مشاوره بصیرا نهاد خواهیم داشت .
بیشتر بخوانید
نیاز عاطفی
۲۰
بهمن

به نیاز عاطفی شریک زندگی تان توجه کنید

شریک زندگی شما چه نیاز عاطفی دارد؟ آنها را در ادامه بشناسید و سعی کنید به نیاز عاطفی همسر خود بیشتر توجه کنید تا علاوه بر رفع نیاز او و تضمین یک زندگی توام با آرامش و خوشبختی بیشتر ، مانع از هرگونه بی وفایی در آینده شوید! در ادامه با مرکز مشاوره بصیرا نهاد...
بیشتر بخوانید
ازدواج موفق
۲۰
بهمن

ازدواج موفق ؛ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات ؟

ازدواج موفق چگونه حاصل می شود؟ شروط لازم برای ازدواج موفق چیست ؟‌ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات باعث ازدواج موفق و خوشبختی خواهد شد؟ تعارضات در زندگی مشترک را چگونه باید مدیریت کرد ، در مرکز مشاوره بصیرا نهاد بخوانید .
بیشتر بخوانید
رابطه عاشقانه
۱۷
بهمن

چگونه یک رابطه عاشقانه سالم داشته باشیم ؟

یک رابطه عاشقانه و سالم می تواند باعث بهتر شدن بسیاری از جنبه های زندگی شما، از سلامت روانی و هیجانی تا سلامت جسمانی و شادمانی کلی شود. در ادامه با رمز و راز های ایجاد یک رابطه عاشقانه ولی بادوام آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
انتظار مردان از رابطه
۱۷
بهمن

مردان از یک رابطه چه می خواهند ؟

انتظار آقایان از رابطه عاطفی چیست؟ آقایان از یک رابطه چه می خواهند؟ در ادامه با این مطلب مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه باشید تا از نیاز و انتظارات شریک زندگی تان آگاه شوید.
بیشتر بخوانید
بدبینی به همسر
۱۷
بهمن

بدبینی به همسر و بررسی ریشه و راهکار آن

همسر بدبین یا بدبینی به همسر یکی از رفتارهایی که معمولا در قالب غیرت ٬ تعصب و مراقبت توجیه می شود! اما واقعیت چییست؟ و چگونه باید با آن مقابله نمود . در ادامه بخوانید .
بیشتر بخوانید
مرگ عاطفی همسران
۱۶
بهمن

مرگ عاطفی همسران چگونه اتفاق می افتد

اگر همسر شما از نظر رفتاری در اکثر مواقع به مخالفت و عصبانیت می پردازد ، این موضوع می تواند شروع مرگ عاطفی همسر شما باشد! چگونه باید روابط برا بهبود ببخشیم؟! در ادامه به مراحل مرگ عاطفی همسران پرداخته ایم . اگر نیاز به مشاوره و زوج درمانی دارید هم اکنون با مرکز مشاوره...
بیشتر بخوانید
رابطه زناشویی
۱۶
بهمن

چگونه رابطه زناشویی را خراب نکنیم ؟!

عوامل مخرب در روابط زناشویی کدام اند؟ و چه راهکارهایی برای بهبود این روابط وجود دارد ؟ اگر شما رابطه آرامش بخشی با همسر خود ندارید و یا در فکر بهبود روابط خود می باشید باید بدانید که چگونه باید از رابطه زناشویی خود مراقبت کنید! در ادامه بخوانید .
بیشتر بخوانید

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ