اختلالات شخصیتی
اختلال شخصیت دوری گزین
۰۸
اسفند

اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی و درمان آن

از اختلال شخصیت دوری گزین چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت دوری گزین چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت خودشیفته
۰۷
اسفند

اختلال شخصیت خودشیفته و درمان آن

از اختلال شخصیت خودشیفته چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت خودشیفته چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت خودشیفته خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت نمایشی
۰۶
اسفند

اختلال شخصیت نمایشی و درمان آن

از اختلال شخصیت نمایشی یا هیستریونیک چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت نمایشی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت نمایشی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت مرزی
۰۶
اسفند

اختلال شخصیت مرزی چیست

از اختلال شخصیت مرزی چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت مرزی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت مرزی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلال شخصیت ضداجتماعی
۰۵
اسفند

اختلال شخصیت ضداجتماعی چیست

از اختلال شخصیت ضداجتماعی چه می دانید؟ افرادی که به این اختلال دچارند چه ویژگی هایی دارند؟ راه درمان اختلال شخصیت ضداجتماعی چیست؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد به بررسی ، سبب شناسی و درمان اختلال شخصیت ضداجتماعی خواهیم پرداخت . 
بیشتر بخوانید
اختلالات شخصیت
۲۱
بهمن

انواع اختلالات شخصیت ، شیوع و درمان آنها

از اختلالات شخصیت چه می دانید؟ تابحال با اختلالات شخصیت پارانویید ، اسکیزوتایپی و اسکیزویید مواجه شده اید؟ در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با انواع اختلالات شخصیت ، میزان شیوع و نحوه درمان آن آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
بدبینی به همسر
۱۷
بهمن

بدبینی به همسر و بررسی ریشه و راهکار آن

همسر بدبین یا بدبینی به همسر یکی از رفتارهایی که معمولا در قالب غیرت ٬ تعصب و مراقبت توجیه می شود! اما واقعیت چییست؟ و چگونه باید با آن مقابله نمود . در ادامه بخوانید .
بیشتر بخوانید
ازدواج ناموفق
۱۷
بهمن

بدترین فرد برای ازدواج با شما کیست ؟

آیا ازدواج همیشه باعث رشد و کمال و آرامش می شود؟ با چه افرادی نباید ازدواج نمود؟ در خصوص اختلال شخصیت چه میدانید؟ در ادامه این مطلب نظر روانشناسان خانواده بصیرا نهاد را در خصوص بدترین ازدواج ها بدانید!
بیشتر بخوانید

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ