انتخاب همسر
مشاوره قبل از ازدواج
۲۰
بهمن

سوالاتی که قبل از ازدواج باید از هم بپرسید

اگر نیاز به مشاوره قبل از ازدواج بصورت تلفنی یا حضوری دارید و یا می خواهید از یازده سوال کلیدی که باید قبل از ازدواج بپرسید ، آگاه شوید! در ادامه مطلب با مرکز مشاوره بصیرا نهاد همراه شوید .
بیشتر بخوانید
ازدواج موفق
۲۰
بهمن

ازدواج موفق ؛ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات ؟

ازدواج موفق چگونه حاصل می شود؟ شروط لازم برای ازدواج موفق چیست ؟‌ شباهت بیشتر یا مدیریت تعارضات باعث ازدواج موفق و خوشبختی خواهد شد؟ تعارضات در زندگی مشترک را چگونه باید مدیریت کرد ، در مرکز مشاوره بصیرا نهاد بخوانید .
بیشتر بخوانید
ازدواج هوشمندانه
۲۰
بهمن

ازدواج هوشمندانه یا ازدواج ناخودآگاه ؟ تصمیم با شماست

در خصوص ازدواج ناخودآگاه و ازدواج هوشمندانه چه می دانید؟ احساس عشق از کجا نشات می گیرد؟ هوش عاطفی چیست و چه تاثیری در ازدواج و زندگی دارد؟ در ادامه این مطلب مرکز مشاوره بصیرا نهاد در خصوص ازدواج هوشمندانه بیشتر بدانید . 
بیشتر بخوانید
رابطه عاشقانه
۱۷
بهمن

چگونه یک رابطه عاشقانه سالم داشته باشیم ؟

یک رابطه عاشقانه و سالم می تواند باعث بهتر شدن بسیاری از جنبه های زندگی شما، از سلامت روانی و هیجانی تا سلامت جسمانی و شادمانی کلی شود. در ادامه با رمز و راز های ایجاد یک رابطه عاشقانه ولی بادوام آشنا شوید .
بیشتر بخوانید
تیپ شخصیتی در ازدواج
۱۷
بهمن

با کدام تیپ شخصیتی ازدواج نکنیم ؟

با چه نوع تیپ شخصیتی نباید ازدواج کرد؟ شخصیت هایی وجود دارند که ازدواج با آن ها برای هیچکس توصیه نمی شود! چرا که برای کسی توام با آرامش و رضایت نخواهد بود. این شخصیت ها را در ادامه بشناسید .
بیشتر بخوانید
تفاوت سنی در ازدواج
۱۷
بهمن

تفاوت سنی در ازدواج چند سال باید باشد ؟

پیامدهای احتمالی تفاوت سنی در ازدواج چیست؟ تفاوت سنی طبیعی و نرمال در ازدواج چند سال است؟ در ادامه به بررسی این موضوع در مرکز مشاوره بصیرا نهاد خواهیم پرداخت .
بیشتر بخوانید
ازدواج موفق
۱۷
بهمن

هفت شرط برای ازدواج موفق شما

شاید بتوان گفت خوشبختی در گرو یک ازدواج موفق است و یکی از راه های آگاهی از آن پیگیری زندگی های موفق است . زوج های موفق چه کار می کنند؟ شروط یک ازدواج موفق چیست ؟ در ادامه خواهیم گفت .
بیشتر بخوانید
ازدواج ناموفق
۱۷
بهمن

بدترین فرد برای ازدواج با شما کیست ؟

آیا ازدواج همیشه باعث رشد و کمال و آرامش می شود؟ با چه افرادی نباید ازدواج نمود؟ در خصوص اختلال شخصیت چه میدانید؟ در ادامه این مطلب نظر روانشناسان خانواده بصیرا نهاد را در خصوص بدترین ازدواج ها بدانید!
بیشتر بخوانید
رابطه عاطفی
۱۶
بهمن

آینده رابطه عاطفی تان را پیش بینی کنید

انسان یک موجود اجتماعی است و همواره بدنبال نیمه گمشده خود می گردد ٬ اگر شما از جمله افرادی هستید که در یک رابطه عاطفی و احساسی به سر می برید ٬ بسیار جالب خواهد بود که بتوانید آینده رابطه خود را با این فرمول پیش بینی کنید! در ادامه بخوانید . 
بیشتر بخوانید
رابطه عاطفی
۱۶
بهمن

اشتباهات رایج در رابطه عاطفی

شادی انسان ها لزوما وابسته به داشتن رابطه عاطفی وابسته نیست، اما قطعا داشتن روابط عاطفی ٬ عاشقانه و سالم باعث افزایش احساس خوشبختی می شود. اگر حس می کنید به اندازه ای که باید در روابط خود حس خوشحالی ندارید، اصلاح یکی از اشتباهات زیر می تواند به بهبود روابط شما کمک کند! در...
بیشتر بخوانید
1 2

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ