اختلالات و درمان
ترس در کودکان
۰۱
فروردین

ترس در کودکان و راهکارهایی برای درمان آن

آیا کودک شما دچار ترس و هراس است؟ ترس در کودکان در دوران سنی مختلف در قالب چه چیزهایی بروز می کند؟ راهکار درمان ترس در کودکان چیست ؟ اگر نیاز به مشاوره کودک و نوجوان دارید در مرکز مشاوره بصیرا نهاد با ما همراه باشید .
بیشتر بخوانید
تمرکز دانش آموزان
۲۰
بهمن

بازی افزایش تمرکز دانش آموزان در کلاس درس یا منزل

در سال های اخیر افزایش بیش فعالی و نیز کمبود توجه در کودکان مخصوصا دانش اموزان ابتدایی (پسر) دیده می شود پس ما بر آن شدیدم چندین راهکار مناسب ساده و عملی برای معلمان مدارس ابتدایی و اولیای دانش آموز در نظر بگیریم. که با فرا گیری این این راه کارها افزایش دقت و تمرکز...
بیشتر بخوانید
مشکلات درسی کودکان
۱۷
بهمن

علت مشکلات درسی کودکان چیست

مشکلات درسی کودکان از کجا نشات میگیرد؟ والدین می گویند : فرزندم درس نمی خواند و نگران آینده او هستند . در این مطلب مرکز مشاوره بصیرا نهاد علل و مشکلات درسی کودکان را بررسی می کنیم .
بیشتر بخوانید

مشاوره حضوری

این مرکز امکان مشاوره حضوری را در چهار دفتر مشاوره واقع در شمال ، شرق و غرب تهران و همچنین کرج فراهم نموده است. جهت دریافت نوبت مشاوره می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب با شماره 09120328297 تماس حاصل فرمایید .

 

مشاوره تلفنی ( استان تهران )

اگر نیاز به مشاوره تلفنی دارید و ساکن استان تهران می باشید همه روزه حتی ایام تعطیل می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در تماس باشید .

 

مشاوره تلفنی ( شهرستان )

همچنین چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی دارید اما ساکن شهرستان می باشید ، می توانید با آیدی تلگرام BasiraID با مرکز مشاوره بصیرا نهاد در ارتباط باشید .

آخرین نظرات بلاگ